Пошук
  • Наталя Біляєва

Топ 10 мобільних додатків для вивчення англійської

Оновлено: 22 квіт.


“Потрібно вчити англійську, але немає на це часу!” – впізнаєш себе?  А можливо тобі мало аудиторних занять і ти прагнеш тренувати свою англійську щодня? 


Сьогодні ми поговоримо про те, як максимально корисно використовувати кожну хвилину вільного часу. В чергах, в дорозі, під час прогулянки, в момент, коли  просто насолоджуєшся ранковою кавою чи під час обіду – ти можеш паралельно навчатися. Все просто – достатньо завантажити в нього потрібні мобільні додатки. Пропонуємо топ 10 мобільних додатків, які допоможуть покращити твою англійську, а головне – вони усі абсолютно безкоштовні!


Duolingo – напевно один з найвідоміших сервісів для вивчення англійської.  Додаток зручний для початківців, які хочуть зрозуміти базові лексичну та граматичну структуру мови. Вправи для рівня Intermediate та Advanced також доступні. Програма веде ігрове дерево навичок, для того щоб пройти до вищого рівня, потрібно набрати певну кількість балів,  і словниковий розділ, де можна практикувати вже вивчені слова. Кожне заняття це перегони, змагання з друзями, перевірка правильних відповідей, практика розмовної мови, аудіювання, переклад, тексти для читання. Тобі одразу покажуть помилки і запропонують варіанти правильних відповідей. Окрім англійської можна вчити ще 5 інших мов.


Lingualeo —  додаток цілком присвячений вивченню англійської мови. Підходить і дітям і дорослим – для будь якого рівня англійської. Вивчення відбувається з використанням ігрової моделі з талісманом сайту левенятком Leo. Більше 50 наборів слів за темами з картинками, а головне, з озвученням. Цікаві тренажери, фразові конструктори, словник, який доступний і в режимі офлайн, і словник, який ти створиш сам для себе.


 Memrise — оригінальний додаток для вивчення і