Пошук
  • Наталя Біляєва

Слухай улюблені пісні та вивчай англійську!

Оновлено: 13 серп. 2020


Чи задумувався ти над тим, що слухати пісні можна не лише задля власного задоволення, а і для поліпшення своєї англійської? Як? А все дуже просто! Підтверджено, що такий спосіб навчання –  один з найпростіших і найефективніших, щоб розширити свій словниковий запас і протретувати граматику. Коли ти постійно слухаєш пісню, яка тобі подобається, ти автоматично запам’ятовує слова чи фрази, цілі констукціі.  Чим частіше слухаєш – тим краще. А ось кілька порад від нас:


Намагайся не просто слухати, а і, одночасно, стеж за  текстом. Наприклад, ти можеш завантажити додаток «Genius»  – працює він так само, як і сайт, тому користуватися веб-сторінкою або apps, вибирати тільки тобі.  Як бонус до цього веб-сайту – oкрім текстів пісень, всі статті – про артистів і новинки музики – написані там тільки англійською. А читання допомагає нам у досягненні наших цілей не тільки в житті, але й у вивченні іноземних мов.


Замислюйся над змістом обраної композиції. Виписуй і роби переклад усіх невідомих тобі  слів. Прослуховуй пісню знову і ти дуже швидко зрозумієш, про що йде мова.


Спробуй в момент прослуховування прописувати те, що чуєш і, потім, звірити з оригіналом. Не засмучуйся, якщо вийде не так, навіть аси в мові не завжди можуть розчути всі слова у піснях.


Слухай  якомога більше пісень, тому що кожна композиція має різні слова. Чим більше ти слухаєш, тим більше нових слів вивчаєш.  Можеш вивчити пісню повністю, це буде великим плюсом – вивчаючи одну пісню на тиждень, ти отримаєш 50+ вивчених пісень, а це буде вагомий вокабуляр, який практично вкарбується в  твою память.


Слухати пісні YouTube дуже зручно адже крім величезної збірки найновіших англомовних пісень, до них можна вмикати субтитри англійською і таким чином паралельно вивчати і запам’ятовувати англійські слова.ще одним вагомим плюсом такого навчання є те, що ти вчишся правильно вимовляти. Такий спосіб вивчення мови допоможе позбутися акценту -адже підсвідомо, коли ми слухаємо пісні іноземною, ми імітуємо носія мови, його інтонації і, як результат, починаємо говорити краще, виразніше.


Якщо ти дочитав до цього моменту)) як бонус для тебе добірка крутих ресурсів!

Дуже цікавий ресурс LyricsTraining особливо якщо ти любиш співати в караоке. Правда, різниця у тому,   що на цій платформі доведеться писати. Кожна пісня відкривається в окремому вікні, де, як у комп’ютерній грі, в тебе є рахунок, швидкість, очки та бонуси. Основна задача – вставити пропущені слова в момент програвання музичної доріжки. Якщо ти не можеш нічого вгадати протягом певного часу – на екрані з’являється напис “Game over”))))  Можна вибрати один із чотирьох рівнів: beginner – потрібно вписати 10% слів у текст пісні, intermediate – 25%, advanced – 50%, expert (коли обираєш цей варіант – сайт уточнює “are you crazy?”))) – всі слова вписуєш самостійно. Плюси очевидні: «прокачуєш» слухові навички, і, розумієш, нарешті, п