top of page
Пошук
  • Фото автораNataliia Biliaieva

Лайфхаки, які допоможуть тобі у вивченні англійської

Оновлено: 13 серп. 2020 р.


Найперше, що тобі потрібно – Почни вчитися!


Все дуже просто – головне ПОЧНИ! Приділяй навчанню хоча б 15-30  хвилин щодня і ти побачиш результат. А взагалі, найкраще, визнач час для навчання – наприклад 19:30 чи зранку – бо часу завжди бракує, скільки годин не мала б доба, а ця звичка стане максимально корисною для тебе. 


Постав собі конкретну ціль.


Просто так мову ніхто не вчить: хтось хоче дивитися і розуміти фільми, комусь мова потрібна для роботи, комусь для подорожі. Постав собі ціль, яка буде сильнішою за лінь та будь які перешкоди. Ідеально визначити конкретну дату здійснення цілі))))


Оточи себе англійською сповна.


Екран смартфону – це те, на що ти дивишся найчастіше! Отож:

зміни мову інтерфейсу на англійську;завантаж цікаві apps для вивчення англійської.

один день юзай apps граматику, іншого дня на слова, третього – переглядай подкасти;оточи себе англійською всюди  – клей стікери а з незнайомими англійськими словами  на ВСЕ, що бачиш!


Слухай англійською.


Слухай улюблену музику, співай та вивчай англійську . Тут абсолютно неважливо, вмієш ти співати, чи ні.  Де можливо і коли можливо вмикай свій англомовний плейліст – гугли переклад невідомих тобі слів –   читай їх – підспівуй- вчи lyrics і збагачуй свій словниковий запас! Цей ресурс тобі стане в нагоді! – https://www.lyrics.com/.


Дивись фільми, відео, серіали англійською.


Говори англійською.

Говори зі своїми знайомими, друзями, близькими.   По можливості відвідуй speaking clubs – тут ти точно зможеш на 100% прокачати свою англійську у всіх аспектах.  Ну, а якщо зовсім ні з ким потеревенити – спробуй записати себе на диктофон! Прослуховуй  – тренуйся! Ну або ж надиктуй текст  Google або поговори з SIRI . Час від часу ми всі лінуємося і використовуємо голосовий пошук, правда? То і роби це з користю – шукай інформацію та практикуй мову одночасно.  


Читай англійською.


Почни з англомовних блогів чи дитячих книг.  Читай вголос, тому що це справді працює – тут можна вбити відразу двох зайців: і вимову натреновувати і вічуття граматики загалом.

Ну що ж – сподіваюся ми стали для тебе максимально корисними. А решта за тобою!24 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Conditional verbs in English

Conditional verbs in English are used to express actions or situations that are dependent on a certain condition. They indicate what would happen or could have happened under different circumstances.

Пост: Blog2_Post
bottom of page